Sık Sorular Sorular

Hangi alanlarda Hizmet Sunmaktasınız ?

Özel sektörde Türkiye’ nin en büyük şirketlerine 3568 sayılı Kanun kapsamında Yeminli Mali Müşavirlik tasdik hizmetleri ile birlikte denetim, vergi danışmanlığı, vergi risk yönetimi ve mali hukuk alanlarında profesyonel hizmet sunmaktadır.

Uzmanlık Alanlarınız Neledir ?

CENTER YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK DENETİM DANIŞMANLIK A.Ş.  Maliye Bakanlığı’ nda uzun süre Vergi Müfettişi olarak görev yapmış kurucu ortak – yönetim kurulu başkanı önderliğinde, alanında uzmanlaşmış kadrosunun bilgi birikimi ve tecrübesi ile birçok farklı sektöre hizmet sunmaktadır. Özellikle Denetim ve Tam Tasdik, Vergi Danışmanlık Hizmetleri, Kdv İade Hizmetleri, Bağımsız Denetim vb…

Hizmet Anlayışınız Nasıl ?

Hizmet anlayışımızın temelini, kalite ve müşteri odaklılık oluşturmaktadır. Tecrübelerimiz, bize, her olayın benzersiz olduğunu ve özel olarak incelenmesi gerektiğini öğretti. Felsefemiz en yüksek kalitede hizmeti, en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde sunmaktır.

Vizyon ve Misyonumuz Nedir ?

Uluslararası standartlarda hizmet vermeyi ilke edinen şirketimiz, müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanmış, esnek ve üstün nitelikte hizmet anlayışı ile denetim mesleğinin standartlarını yükseltmeyi temel amaç edinmiştir. Her biri konusunda birer uzman olan ekibimiz, müşterilerimiz ile birebir ilgilenmekte, zaman sınırı olmayan bir çalışma anlayışı ile kişisel bilgi ve deneyimlerini kendileri ile paylaşmaktadır.

Aklınıza Takılan Sorular İçin?

Bizimle İletişime Geçiniz.

7/24 Destek

Kurumumuz tüm müşterilerimize özel 7/24 Destek mantığı ile hizmet sunmaktadır. Müşteri Odaklı kurumsal destek sistemimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. 0312 286 61 99

Profesyonel Çözümler

Centerymm, müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanmış, esnek ve üstün nitelikte hizmet anlayışı ile profesyonel çözüm odaklı sunumlar gerçekleştirmektir.

Faydalı Linkler