Centerymm

Kurumlara Özel Profesyonel Çözümler

CENTER YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK DENETİM DANIŞMANLIK A.Ş.  Maliye Bakanlığı’ nda uzun süre Vergi Müfettişi olarak görev yapmış kurucu ortak – yönetim kurulu başkanı önderliğinde, alanında uzmanlaşmış kadrosunun bilgi birikimi ve tecrübesi ile birçok farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerine ve Özel sektörde Türkiye’ nin en büyük şirketlerine 3568 sayılı Kanun kapsamında Yeminli Mali Müşavirlik tasdik hizmetleri ile birlikte denetim, vergi danışmanlığı, vergi risk yönetimi ve mali hukuk alanlarında profesyonel hizmet sunmaktadır.

Center Yeminli Mali Müşavirlik Denetim Danışmanlık A.Ş. firmalara vergisel işlem ve muhasebe sistemlerinde yer alan süreçlerinde bulunan risklerin tespiti ve bu risklerin yönetilerek işlemlerinin vergi mevzuatına uygunluğunun ve yeni yasal düzenlemelere uyumunun sağlanması ile firmaların karşılaştığı vergisel sorunlara çözüm önerileri getirerek gerekli önlemleri aldırmayı ve ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılamayı misyon olarak üstlenmiştir.

Uluslararası Standartlarda Hizmet Kalitesi

Uluslararası standartlarda hizmet vermeyi ilke edinen şirketimiz, müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanmış, esnek ve üstün nitelikte hizmet anlayışı ile denetim mesleğinin standartlarını yükseltmeyi temel amaç edinmiştir.
Her biri konusunda birer uzman olan ekibimiz, müşterilerimiz ile birebir ilgilenmekte, zaman sınırı olmayan bir çalışma anlayışı ile kişisel bilgi ve deneyimlerini kendileri ile paylaşmaktadır.